کربوکس تراپی

در کربوکسی تراپی، گاز دي اكسيد كربن زیر پوست وارد و بدن آن را به عنوان کمبود اکسیژن تلقی میکند که سبب افزایش جریان خون و رسیدن مواد مغذی به این منطقه شده و ترمیم سلولی رخ می دهد. در کربوکسی تراپی از تزریق گاز CO2 به منظور ایجاد جوان‌سازی، کاستن از چروکها و ترکهای پوستی و کاهش سلول‌های چربی یا سلولیتها استفاده می‌شود.

ماساژ تخصصی پوست

ماساژ صورت نوعی ورزش برای عضلات صورت است که کمک می‌کند تا گردش خون در صورت بهتر جریان پیدا کند. در نتیجه اکسیژن رسانی به سلول‌های پوست بیشتر می‌شود و مواد غذایی هم به اندازه کافی به سلول‌ها می‌رسد که نتیجه نهایی روشن‌تر شدن رنگ پوست و افزایش طراوت و شادابی آن است.

با ماساژ دادن، عضلات سفتی خود را حفظ می‌کنند و شل و افتاده نمی‌شوند. علاوه بر تاثیراتی که ماساژ دادن بر روی شادابی و طراوت پوست دارد، می‌تواند باعث افزایش آرامش و رفع تنش‌های عصبی در فرد شود و برای درمان سر درد هم مفید است.

پلاژن تراپی

پلاژن تراپی یکی از بهترین روش های درمانی برای جوانسازی، شفافيت و پاكسازي پوست می باشد .پلاژن تراپی فرایندی است که با استفاده از دستگاه پلاژن اجرا میشود در این فرایند به علاوه از روش های پاکسازی و جوانسازی از امواج رادیویی پر سرعت با طول موج کوتاه باعث فعالسازی عضلات صورت میشود در روش پلاژن تراپی با لایه برداری پوست، چین و چروک ها را کاهش می دهند و در نهایت باعث جوان سازی پوست، سفت شدن پوست، از بین رفتن لک های ناشی از آفتاب، جوش و حاملگی و روشن تر شدن پوست می شود.

هیدرودرمی

یکی از روش های شاداب کردن پوست آبرسانی توسط دستگاه می باشد، با این روش به دلیل رطوبت رسانی به سلول ها، پوست شاداب تر و چین و چروک سطحی پوست کمتر می شود.
در این روش به وسیله دستگاه هیدرودرمی ژل آبرسان به سلول های خشک شده رسانده می شود.
انجام هیدرودرمی در فواصل زمانی مشخص پوست شما را از خشکی و پیری زودرس محافظت و چربی و خشکی بیش از حد پوست را متعادل می کند.